Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En fremadvendt selestol, som lever op til kravene i den grundlæggende sikkerhedsstandard ECE R44. Den kan være et godt valg, hvis du har et barn i vægtklassen 15-36 kg.
Laveste pris for Cybex Solution X i-Fix Rumba Red er 822 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Længde barn (max) | 150 cm |
| Retning | Fremadvendt |
| Sikkerhedscertificering | i-Size, UN R129 |
| Personvægt (min) | 15.0 kg |
| Farve | Rød |
| Længde barn (min) | 39 " |
| Seletype | 3-punktssele |
| Længde barn (min) | 100 cm |
| Brugervægt (maks) | 50.0 kg |
| Fastgørelsessystem | Sikkerhedssele, Isofix |
| Egenskaber | Side Impact Protection (ASIP), Vaskbart betræk, Justerbar nakkestøtte |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .