Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Cybex Solution B3 i-Fix er 1.125 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Hvis du foretrækker at købe en selestol, der er grå, er du heldig, da det er den eneste farve, du har at vælge imellem med netop denne model. Denne model skal monteres med en Isofix-base. De fleste, hvis ikke alle, moderne biler har Isofix-monteringspunkter på bagsædet. Hvis du har en forholdsvis ny bil, burde det ikke være et problem, men undersøg det for en sikkerheds skyld.
Den her model er meget populær på vores side og hvis du prissammenligner den, kan du se, at den lige nu har en laveste pris på 1125.00 kroner. Sørg dog for at sammenligne produktet mellem forskellige butikker for at finde den mulighed, der er bedst for dig.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Længde barn (max) | 150 cm |
| Retning | Fremadvendt |
| Sikkerhedscertificering | UN R129 |
| Personvægt (min) | 15.0 kg |
| Farve | Rød, Grå, Blå, Sort |
| Længde barn (min) | 39 " |
| Længde barn (min) | 100 cm |
| Brugervægt (maks) | 50.0 kg |
| Fastgørelsessystem | Isofix |
| Egenskaber | Side Impact Protection (ASIP), Spædbarnsindlæg inkluderet, Vaskbart betræk, Justerbar nakkestøtte |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .