Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Caretero Rio inkl. base er 1.459 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det er vigtigt ikke at undervurdere, hvor vigtigt det er, at barnet sidder i en autostol under bilturen. I Danmark har vi endda en lov, der siger, at alle børn under 135 centimeter skal bruge autostol.
Selvom en sikkerhedssele giver en vis beskyttelse, matcher det ikke, hvad en barnestol gør. Det kan dog være svært at vide, hvilken model der passer bedst til dit barn og din bil, så sørg for at undersøge det inden du køber.
Denne model er godkendt i følge flere sikkerhedscertifikater, dette garanterer, at du får et meget sikkert produkt. Når først dit barn er vokset ud af spædbarnsalderen og officielt er gået over til at være et lille barn, så er en autostol et klogt valg. Det giver barnet en sikker og behagelig stilling til bilturen.
Den her model er meget populær på vores side. Den laveste pris lige nu er 1459.00 kr., men sørg for at sammenligne mellem forskellige forhandlere for at finde det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Længde barn (max) | 22 cm |
| Retning | Bagudvendt, Fremadvendt |
| Sikkerhedscertificering | i-Size, UN R129 |
| Farve | Grå, Blå, Sort |
| Længde barn (min) | 41 " |
| Seletype | 5-punktssele |
| Længde barn (min) | 105 cm |
| Brugervægt (maks) | 40.0 kg |
| Fastgørelsessystem | Sikkerhedssele, Isofix |
| Egenskaber | Inklusive bundbeslag, Spædbarnsindlæg inkluderet, Vaskbart betræk, Justerbar nakkestøtte, Roterbar |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .