Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Radeon RX 9070
Annonce
Laveste pris for Sapphire Pulse Radeon RX 9070 2xHDMI 2xDP 16GB er 5.137 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sapphire Pulse Radeon RX 9070 2xHDMI 2xDP 16GB |
| Mærke | Sapphire |
Serie | |
| AMD Radeon | Radeon RX 9070 |
| Type | AMD Radeon |
Produktegenskaber | |
| Factory Overclocked GPU | Nej |
| Køling | Aktiv |
| LHR (Lite Hash Rate) | Nej |
| Streamprocessorer/CUDA-kerner | 3584 stk |
| Antal blæsere | 2 |
| Understøtter VR (Virtual Reality) | Nej |
| GPU-hastighed turbo | 2520 MHz |
Tilslutninger | |
| PCIe version | 5.0 |
| Tilslutninger | DisplayPort, HDMI |
| Antal DisplayPort | 2 stk |
| DisplayPort-Version | 2.1a |
| Antal HDMI | 2 stk |
Display | |
| Opløsning (maks) | 7680x4320 pixel |
| Skærme (antal) | 4 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-03-05 |
Hukommelse | |
|---|---|
| Hukommelseskapacitet | 16 GB |
| Hukommelseshastighed | 20000 MHz |
| Busbredde | 256 bit |
| Hukommelsestype | GDDR6 |
Strømforsyning | |
| Anbefalet PSU | 650W |
| Strømtilslutning | 2x8-pin |
Kompatibilitet | |
| Nvidia SLI | Nej |
| DirectX | 12.0 |
| AMD Crossfire | Nej |
| NVLink | Nej |
| Vulkan | Nej |
Mål | |
| Lav profil | Nej |
| Bredde | 120.3 mm |
| Højde | 51.5 mm |
| Længde | 280.0 mm |
| Antal slots | 2.5 stk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .