Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

GeForce RTX 5060 Ti
Annonce
Annonce
Laveste pris for Inno3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC 16GB GDDR7 RAM er 4.367 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Inno3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC 16GB GDDR7 RAM |
| Mærke | Inno3D |
Serie | |
| Nvidia Geforce | GeForce RTX 5060 Ti |
| Type | Nvidia Geforce |
Produktegenskaber | |
| Factory Overclocked GPU | Ja |
| Køling | Aktiv |
| LHR (Lite Hash Rate) | Nej |
| Streamprocessorer/CUDA-kerner | 4608 stk |
| Antal blæsere | 3 |
| GPU-hastighed | 2325 MHz |
| Understøtter VR (Virtual Reality) | Nej |
| GPU-hastighed turbo | 2602 MHz |
Tilslutninger | |
| PCIe version | 5.0 |
| Tilslutninger | DisplayPort, HDMI |
| Antal DisplayPort | 3 stk |
| DisplayPort-Version | 2.1b |
| HDMI-version | 2.1b |
| Antal HDMI | 1 stk |
Display | |
| Skærme (antal) | 4 |
Hukommelse | |
|---|---|
| Hukommelseskapacitet | 16 GB |
| Hukommelseshastighed | 28000 MHz |
| Busbredde | 128 bit |
| Hukommelsestype | GDDR7 |
Strømforsyning | |
| Strømtilslutning | 1x8-pin |
Kompatibilitet | |
| Nvidia SLI | Nej |
| OpenGL | 4.6 |
| DirectX | 12.0 |
| AMD Crossfire | Nej |
| NVLink | Nej |
| Vulkan | Ja |
Mål | |
| Lav profil | Nej |
| Bredde | 116.0 mm |
| Højde | 41.0 mm |
| Længde | 300.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-04-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .