Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

GeForce RTX 5060
Annonce
Laveste pris for Gainward GeForce RTX 5060 Ghost OC Grafikkort 8GB er 2.850 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gainward GeForce RTX 5060 Ghost OC Grafikkort 8GB |
| Mærke | Gainward |
Serie | |
| Nvidia Geforce | GeForce RTX 5060 |
| Type | Nvidia Geforce |
Produktegenskaber | |
| Factory Overclocked GPU | Ja |
| Køling | Aktiv |
| LHR (Lite Hash Rate) | Nej |
| Antal blæsere | 2 |
| Understøtter VR (Virtual Reality) | Nej |
| GPU-hastighed turbo | 2535 MHz |
Tilslutninger | |
| PCIe version | 5.0 |
| Antal DisplayPort | 3 stk |
| DisplayPort-Version | 2.1b |
| HDMI-version | 2.1b |
| Antal HDMI | 1 stk |
Display | |
| Opløsning (maks) | 7680x4320 pixel |
| Skærme (antal) | 3 |
Strømforsyning | |
| Strømtilslutning | 1x8-pin |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-11-03 |
Hukommelse | |
|---|---|
| Hukommelseskapacitet | 8 GB |
| Hukommelseshastighed | 14000 MHz |
| Busbredde | 128 bit |
| Hukommelsestype | GDDR7 |
Kompatibilitet | |
| Nvidia SLI | Nej |
| OpenGL | 4.6 |
| DirectX | 12.0 |
| AMD Crossfire | Nej |
| NVLink | Nej |
| Vulkan | Ja |
Mål | |
| Lav profil | Nej |
| Bredde | 40.1 mm |
| Højde | 126.3 mm |
| Længde | 262.1 mm |
| Antal slots | 2.0 stk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .