Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Silicon Power XPOWER Pulse DDR4 16GB 3200MHz CL16 DIMM er 1.019 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silicon Power XPOWER Pulse DDR4 16GB 3200MHz CL16 DIMM |
| Mærke | Silicon Power |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-25 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Hukommelseshastighed | 3200 MHz |
| CAS Latency | CL16 |
| Hukommelseskapacitet | 16 GB |
| Type | DDR4 |
| Registered/Buffered | Nej |
| Hukommelsesmoduler kapacitet | 16 GB |
| Belysning | Nej |
| Systemspecifik | Nej |
| ECC | Nej |
| Farve | Sølv |
| Area of Use | Til desktops |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .