Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Intel Socket 4189, 2021
Laveste pris for Intel Xeon Gold 5320 2.2GHz Socket 4189 Box er 17.096 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Intel Xeon Gold 5320 2.2GHz Socket 4189 Box |
| Mærke | Intel |
Cooling | |
| Ventilator | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Tråde | 52 |
| Clock-frekvens (maks) | 3.4 GHz |
| Lanceringsår | 2021 |
| TDP | 185 W |
| L3 Cache | 39 MB |
| Fremstillingsproces | 14 nm, 10 nm |
| Generation | Intel Ice Lake (2019) |
| Kerner | 26 |
| Turbo/Precision Boost | Ja |
| Sokkel | Intel Socket 4189 |
| Intel Series | Xeon, Xeon Gold |
| Tidsfrekvens | 2.2 GHz |
| Intel Model | 5320 |
| Integrated GPU | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .