Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

AMD Socket SP5, 2022
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 25.248 kr. lavere end gennemsnittet.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for AMD EPYC 9554 3.1GHz Socket SP5 Tray er 26.515 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AMD EPYC 9554 3.1GHz Socket SP5 Tray |
| Mærke | AMD |
Cooling | |
| Ventilator | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Virtualization | Nej |
| Tråde | 128 |
| Clock-frekvens (maks) | 3.75 GHz |
| Lanceringsår | 2022 |
| ECC hukommelsesunderstøttelse | Nej |
| TDP | 360 W |
| L3 Cache | 256 MB |
| Dynamisk frekvensjustering | Nej |
| Overclocking Support | Nej |
| AMD model | 9554 |
| Boxed | Nej |
| AMD Series | EPYC |
| PCI Express Lanes | 128 |
| Kerner | 64 |
| Turbo/Precision Boost | Ja |
| Sokkel | AMD Socket SP5 |
| Tidsfrekvens | 3.1 GHz |
| Integrated GPU | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .