Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Excellent Electrics Aircooler 3L 80W er 499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Excellent Electrics Aircooler 3L 80W |
| Mærke | Excellent Electrics |
| Type | Luftkølere |
Forbrug | |
| Energiforbrug | 80 W |
Mål | |
| Vægt | 4.3 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-06-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Funktioner | Kølefunktion, Luftfugtning |
| Vandbeholder kapacitet | 3.0 L |
| Egenskaber | Mobil, Vandtank |
| Lydniveau (maks) | 70 dB |
| Ventilatorhastigheder | 3 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .