Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kattebakke med tag
Bitiba
Savic Kattetoilet Hop In, Antracit
Annonce
Annonce
Laveste pris for Savic Hop In Top Entry Litter Tray-Anthracite er 205 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Savic Hop In Top Entry Litter Tray-Anthracite |
| Mærke | Savic |
| Kæledyr | Kat |
Type | |
| Kat | Kattebakker |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Materiale | Plast |
Kat | |
|---|---|
| Kattebakker | Kattebakke med tag |
Mål | |
| Producentens størrelse | 58.5x39x39.5cm |
| Bredde | 39.0 cm |
| Højde | 39.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-11-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .