Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lampen fra Nordlux kan blive et stilfuldt indslag hjemme hos dig. Så sæt dit præg på indretningen med denne belysning.
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Nordlux Alton Loftplafond ∅ 27.5cm er 395 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 20 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nordlux Alton Loftplafond ∅ 27.5cm |
| Mærke | Nordlux |
| Type | Loftplafonder |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| App-styring | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 2110.0 g |
| Diameter | 27.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-01-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Materiale | Metal, Glas |
| IP-klasse | IP20 |
| Antal lyskilder | 1 Pærer |
| Lampesokkel | E27 |
| Maks. watt pr. lyskilde | 25.0 W |
| Egenskaber | Dæmpbar |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .