Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her duft er først og fremmest skabt til kvinder. Den her duft kommer fra Chanel Chance serien.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Chanel Chance Eau Fraiche 50ml er 855 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Du tænker måske at parfume kun kan bruges ved mere formelle sammenkomster, men der er mange andre lejligheder, hvor det også er passende. Det kunne blandt andet være på arbejde eller i din hverdag, når du ønsker lidt ekstra.
Flasken indeholder 50 ml, det er altså en lille flaske. Det er dog praktisk, hvis du leder efter en duft du kan tage med dig i håndbagagen.
Du ser her en eau fraiche fra Chanel. Eau fraiche er en meget let og delikat duft, og den holder generelt ikke en hel dag. Men eau fraiche er en god type duft til dig, der godt kan lide de "lettere" dufte. Hvis brand og -serier er vigtige for dig, så er du nok interesseret i at vide, at den her er fra Chanel Chance duftserien.
Chance Eau Fraiche 50ml kan lige nu fås til en pris fra 855.00 kr., som du kan se her på PriceRunner, men sørg for at sammenligne de forskellige forhandlere, så du finder det bedste tilbud for dig. Den her duft vurderes højt af vores besøgende med et gennemsnit på 4.69 ud af 5.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Chanel Chance Eau Fraiche 50ml |
| Mærke | Chanel |
| Type | Eau Fraiche |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-01-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Series | Chanel Chance |
| Målgruppe | Dame |
| Volumen | 50.0 ml |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .