Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Rejsevogn, Justerbart håndtag, Transporttaske, Kaleche, der kan udvides, Aftagelige hjul, Aftageligt betræk, Indkøbskurv, Justerbart ryglæn, Foldes med en hånd, Bøjle, Justerbar fo
Laveste pris for Joolz Aer2 Forest Green er 3.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Joolz Aer2 Forest Green |
| Mærke | Joolz |
Produktegenskaber | |
| Elektrisk | Nej |
| Maks. vægt indkøbskurv | 3.6 kg |
| Antal hjul | 4 |
| Barnevognstype | Rejsevogn |
| EU-sikkerhedsstandard | EN 1888-2 |
| Brugervægt (maks) | 22.0 kg |
| Inkluderet | Sæde |
| Farve | Grøn |
| Producent farve | Forest Green |
| Funktioner | Indkøbskurv, Aftagelige hjul, Bøjle, Foldes med en hånd, Justerbar fodstøtte, Liggeposition, Aftageligt betræk, Kaleche, der kan udvides, Justerbart ryglæn, Regnslag, Transporttaske, Justerbart håndtag, Håndbagage fly |
| Antal siddepladser | 1 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-05-28 |
Design | |
|---|---|
| Bremsetype | Fodbremse |
| Forhjul | Drejelige hjul |
| Sele | 5-punktssele |
Mål | |
| Vægt | 6.5 kg |
| Sammenklappet dybde inkl. hjul | 53.0 cm |
| Sammenklappet bredde inkl. hjul | 44.0 cm |
| Sædebredde | 38.0 cm |
| Bredde | 45.0 cm |
| Dybde | 85.1 cm |
| Højde | 106.4 cm |
| Sammenklappet højde inkl. hjul | 23.6 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .