Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Rejsevogn, Aftagelige hjul, Justerbart håndtag, Kaleche, der kan udvides, Foldes med en hånd, Justerbar fodstøtte, Sort
Annonce
Laveste pris for Bugaboo Butterfly 2 - Black/Heritage Black er 3.399 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bugaboo Butterfly 2 - Black/Heritage Black |
| Mærke | Bugaboo |
Produktegenskaber | |
| Elektrisk | Nej |
| Maks. vægt indkøbskurv | 8.0 kg |
| Antal hjul | 4 |
| Barnevognstype | Rejsevogn |
| Brugervægt (maks) | 22.0 kg |
| Inkluderet | Sæde |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black/Heritage Black |
| Funktioner | Aftagelige hjul, Foldes med en hånd, Justerbar fodstøtte, Kaleche, der kan udvides, Justerbart håndtag |
| Antal siddepladser | 1 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2026-03-02 |
Design | |
|---|---|
| Forhjul | Drejelige hjul |
| Sele | 5-punktssele |
Mål | |
| Vægt | 7.3 kg |
| Sammenklappet dybde inkl. hjul | 24.5 cm |
| Udvendige mål – sammenklappet inkl. hjul | 44.8 x 24.5 x 55.5 cm |
| Sammenklappet bredde inkl. hjul | 44.8 cm |
| Bredde | 44.8 cm |
| Dybde | 94.5 cm |
| Højde | 102.8 cm |
| Sammenklappet højde inkl. hjul | 55.5 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .