Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Rejsevogn, Puncture Proof, Justerbar fodstøtte, Justerbart håndtag, Vindtæt beklædning, Liggeposition, Kaleche, der kan udvides, Indkøbskurv, Justerbart ryglæn, Foldes med en hånd,
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er på et historisk lavpunkt.
Prøv fleksible betalinger med


Annonce
Laveste pris for Ergobaby Metro+ Compact Sunshade Grey er 1.595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ergobaby Metro+ Compact Sunshade Grey |
| Mærke | Ergobaby |
Produktegenskaber | |
| Antal hjul | 4 |
| Barnevognstype | Rejsevogn |
| Brugervægt (maks) | 22.0 kg |
| Inkluderet | Sæde |
| Farve | Grå, Sort |
| Producent farve | Sunshade Grey |
| Funktioner | Indkøbskurv, Foldes med en hånd, Justerbar fodstøtte, Liggeposition, Kaleche, der kan udvides, Justerbart ryglæn, Justerbart håndtag, Vindtæt beklædning |
| Antal siddepladser | 1 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-11-17 |
Design | |
|---|---|
| Sele | 5-punktssele |
| Hjultype | Puncture Proof |
Mål | |
| Vægt | 7.8 kg |
| Sammenklappet dybde inkl. hjul | 25.0 cm |
| Sammenklappet bredde inkl. hjul | 111.8 cm |
| Bredde | 44.0 cm |
| Dybde | 87.0 cm |
| Højde | 96.0 cm |
| Sammenklappet højde inkl. hjul | 63.5 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .