Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Luft-til-luft varmepumpe, Udendørsdel
Prøv fleksible betalinger med
Sparpaavvs
Haier multi 4 port 4u75s2sr5fa s5
Annonce
Annonce
Laveste pris for Haier 4U75S2Sr5Fa Udendørsdel er 15.383 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Haier 4U75S2Sr5Fa Udendørsdel |
| Mærke | Haier |
| Type | Luft-til-luft varmepumper |
Størrelse | |
| Højde udendørsdel | 890.0 mm |
| Bredde udendørsdel | 340.0 mm |
| Dybde udendørsdel | 700.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Varmtvandsbeholder | Ja |
| Affugtning | Nej |
| Varmeeffekt | 10.0 kW |
| Vægt (udendørsdel) | 61.0 kg |
| Køling | Ja |
| Farve | Hvid |
| Indendørsdel/Udendørsdel | Udendørsdel |
| SCOP, årsvarmefaktoren for opvarmning | 4.0 |
| Køleeffekt | 8.7 kW |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .