Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Badebassin, Fra 3 år, Serie: Mickey Mouse
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Bestway Mickey Mouse Pool er 130 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bestway Mickey Mouse Pool |
| Mærke | Bestway |
| Type | Badebassiner |
Mål | |
| Bredde | 122.0 cm |
| Dybde | 122.0 cm |
| Højde | 25.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-06-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Alder (år fra) | 3 |
| Materiale | Plast |
| Egenskaber | Oppustelig |
| Med tag | Nej |
| Karakterer | Mickey Mouse |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .