Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Minikøkken
Prøv fleksible betalinger med
BilligVentilation
Intra Juvel Minikøkken Culina hvid Mål 1200x610x900. Vask til højre
Annonce
Laveste pris for Intra Culina 1200R er 13.804 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Intra Culina 1200R |
| Mærke | Intra |
| Type | Minikøkkener |
Type | |
| Minikøkken | Minikøkken |
Produktegenskaber | |
| Type komfur | Keramisk kogeplade |
| Hvidevarer | With Appliances |
| Farve | Hvid |
| Placering | Vask til højre |
| Type af hvidevarer | Køkkenbord, Fryseboks, Kogeplade |
| Fryseboks kapacitet | 17.0 L |
| Antal håndvaske | 2 stk |
Egenskaber | |
|---|---|
| Hul til armatur | Ja |
Materiale | |
| Overflade | Lackiert |
| Materiale | Rustfrit stål |
Mål | |
| Vægt | 83.0 kg |
| Bredde | 120.0 cm |
| Dybde | 61.0 cm |
| Højde | 90.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .