Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Minikøkken
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Intra Culina CKCUL1000L er 12.966 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Intra Culina CKCUL1000L |
| Mærke | Intra |
| Type | Minikøkkener |
Type | |
| Minikøkken | Minikøkken |
Egenskaber | |
| Hul til armatur | Nej |
Mål | |
| Vægt | 60.0 kg |
| Bredde | 100.0 cm |
| Dybde | 61.0 cm |
| Højde | 90.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-10-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type komfur | Keramisk kogeplade |
| Farve | Hvid |
| Placering | Vask til venstre, Plader til højre |
| Type af hvidevarer | Køkkenbord, Fryseboks, Køleskab, Kogeplade |
| Fryseboks kapacitet | 17.0 L |
| Køleskab kapacitet | 121.0 L |
| Antal skuffer | 2 stk |
| Antal håndvaske | 1 stk |
| Antal varmezoner | 1 stk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .