Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her vibrator har en diameter på tre centimeter. Du kan oplade batteriet fuldt på 60 minutter.
Prøv fleksible betalinger med
Lovesexshop
LELO Ina 3 - rabbit vibrator - genopladelig vandtæt - blå
Annonce
Annonce
Laveste pris for LELO Ina 3 er 1.010 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LELO Ina 3 |
| Mærke | LELO |
| Type | Vibratorer |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Rød |
| Egenskaber | Ftalatfri, Vibrerende, Vandtæt |
| Vibrationsmønster | 10 stk |
| Materiale | Silikone, Plast |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-10 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteritid | 120 min |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Energikilde | Genopladeligt batteri |
| Opladningstid | 120 min |
Mål | |
| Diameter | 4.5 cm |
| Længde | 20.0 cm |
| Penetreringslængde | 11.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .