Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Actionkamera, 240 fps, CMOS, 2,7 k
Prøv fleksible betalinger med
Jumbo Computer
GOPRO HERO13 Black + Accessories Bundle
Annonce
Laveste pris for GoPro Hero 13 Black Accessories Bundle er 3.257 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | GoPro Hero 13 Black Accessories Bundle |
| Mærke | GoPro |
Produktegenskaber | |
| Type | Actionkamera |
| Videoopløsning (maks) | 2,7 k |
| Billedhastighed (FPS) | 240 fps |
| Farve | Sort |
| Billedstabiliseringstype | Digitalt |
Billede | |
| Videofilformat | JPEG, Raw |
| Billedstabilisering | Ja |
Egenskaber | |
| Indbygget belysning | Nej |
| Natbillede (tilstand) | Nej |
| App-styring | Ja |
| Indbygget blitz | Nej |
| Egenskaber | Fjernbetjening, Vandtæt |
| Stillbillede (tilstand) | Ja |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Nej |
| Tilslutninger | USB Type-C |
Sensor | |
| Sensor | CMOS |
| Sensorstørrelse | 1/1.9 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-08 |
Display | |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 2.3 " |
| Display | Ja |
| Touchscreen | Ja |
Zoom | |
| Brændvidde (Wide-Tele) | 12-39 |
| Max. blændeåbning (Wide-Tele) | f/2.5 |
| Max. brændvidde (sammenlignelig med 35 mm kamera) | 39.0 mm |
| Min. brændvidde (sammenlignelig med 35 mm kamera) | 12.0 mm |
Lagring | |
| Flash-lager | Ja |
| SD-type | microSD, microSDHC |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Ja |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Vægt | 154.0 g |
| Højde | 51.0 mm |
| Bredde | 72.0 mm |
| Dybde | 34.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .