Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En kapacitet på 1,80 liter er nok til hverdagen. Maskiner som denne er tit mindre end integrerede kaffemaskiner. Den har et godt bryggetryk på 15 bar.
Annonce
Annonce
Laveste pris for De'Longhi Dinamica ECAM 350.15.B er 2.979 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. DeLonghi Dinamica ECAM 350.15.B er en kaffemaskine med kapacitet til at brygge op til to kopper kaffe.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. Eventuelt spilt kaffe havner i den indbyggede drypbakke. Drypbakken er nem at tage af og vaske op.
Hvis du ikke er interesseret i at have kaffemaskinen stående fremme på køkkenbordet hele tiden, så kan du uden problemer stille den i et køkkenskab, når du ikke bruger den. Vandtanken i den her maskine rummer 1,80 liter vand.
I kategorien kaffemaskiner er det her lige nu af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og nu er den laveste pris 2979.00 kr. Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.50 af 5 og alle funktionerne gør den til et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | De'Longhi Dinamica ECAM 350.15.B |
| Mærke | De'Longhi |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1450 W |
Mål | |
| Vægt | 9.5 kg |
| Højde | 34.8 cm |
| Bredde | 23.6 cm |
| Dybde | 42.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-04-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Termoblok, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Automatisk rengøring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Sort |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Nej |
| Kapacitet | 1.8 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .