Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et perfekt valg, hvis du bare ønsker at brygge et par kopper kaffe.
Annonce
Laveste pris for Bialetti Smart 3 Cup er 259 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bialetti Smart 3 Cup |
| Mærke | Bialetti |
| Type | Stempelkande |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black/Clear |
| Kapacitet | 0.35 L |
| Kapacitet (kopper) | 3 Kopper |
Materiale | |
|---|---|
| Materiale | Glas, Plast |
Mål | |
| Vægt | 0.254 kg |
| Dybde | 12.0 cm |
| Højde | 16.0 cm |
| Bredde | 8.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-01-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .