Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En 2,90-liters vandbeholder dækker de daglige behov og mere til. Maskiner som denne er tit mere kompakte end indbygningskaffemaskiner. Der medfølger ingen kaffekværn.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for La Pavoni Premium Semi-Professional LPSGIM01EU er 16.995 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Alle fortjener en rigtig god kop kaffe. I dag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. La Pavoni Botticelli Premium er en kaffemaskine med en vandtank, som kan rumme 2,90 liter vand.
Det her er en klassisk kaffemaskine, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn, så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
Til små hjem eller dig, der ikke drikker meget kaffe, kan det være smart bare at kunne brygge en enkelt kop espresso, når du har lyst, i stedet for at brygge en hel kande filterkaffe.
I kategorien kaffemaskiner er det her lige nu af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og i dag er den laveste pris 16995.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | La Pavoni Premium Semi-Professional LPSGIM01EU |
| Mærke | La Pavoni |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Spænding | 240.0 V |
| Effekt | 1520 W |
Mål | |
| Vægt | 28.0 kg |
| Højde | 42.5 cm |
| Bredde | 33.0 cm |
| Dybde | 42.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Varmtvandsfunktion, Tom vandbeholderregistrering |
| Farve | Rustfri stål |
| Producent farve | Stainless Steel |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 3.0 L |
| Ledningslængde | 180.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .