Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandbeholderen kan rumme 2,20 liter. Du kan få en kop varmt vand, hvis du godt kan lide te, og en drypbakke er praktisk til spildte kaffedråber.
Laveste pris for Nivona CafeRomatica 930 er 8.553 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Idag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. CafeRomatica 930 er en kaffemaskine med en vandtank, som kan rumme 2,20 liter vand.
Det her er en klassisk kaffemaskine, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Lav en latte eller en cappucino med hjælp fra den indbyggede mælkeskummer.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. Du får ikke bare kaffe med den her maskine, du kan også få kogende vand, hvilket er perfekt til hjemmets tedrikkere.
Lige nu er det her en af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og nu kan den fås til en pris fra 8553.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nivona CafeRomatica 930 |
| Mærke | Nivona |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Strømkilde | |
| Effekt | 1465 W |
Mål | |
| Vægt | 14.0 kg |
| Højde | 36.0 cm |
| Bredde | 28.0 cm |
| Dybde | 50.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Automatisk rengøring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmtvandsfunktion, Tom vandbeholderregistrering |
| Farve | Sølv, Sort |
| Producent farve | Titanium |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.2 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .