Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Til et par kopper kan denne maskine være fin. Maskiner som denne er tit mindre end indbygningsmodeller, og det er ikke nødvendigt at købe en separat kaffekværn.
Annonce
Laveste pris for De'Longhi Dinamica Plus ECAM370.70.B er 4.675 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Har du besluttet at unde dig selv en ny kaffemaskine? I dag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. Dinamica Plus ECAM370.70 er en kaffemaskine med indbygget drypbakke.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. At brygge rigtig god kaffe med den her maskine er ikke noget problem, da bryggetrykket er på hele 19 bar.
Det her er en klassisk kaffemaskine, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Den her kaffemaskine er udstyret med en inbygget kaffekværn, så du kan nyde friskmalet kaffe ved hver kop.
Hvis du prissammenligner den her kaffemaskine på PriceRunner ser du at den laveste pris i dag er 4675.00 kr. Det er også en rigtig populær kaffemaskine. Med en høj gennemsnitsvurdering på 4.80 af 5 er det her en kaffemaskine af rigtig høj kvalitet.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | De'Longhi Dinamica Plus ECAM370.70.B |
| Mærke | De'Longhi |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Plast, Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1450 W |
Mål | |
| Vægt | 9.5 kg |
| Højde | 34.8 cm |
| Bredde | 23.6 cm |
| Dybde | 42.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 19.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Programmerbar, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.8 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .