Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandbeholderen har en kapacitet på 1,20 liter. En kaffebrygger er et must i de fleste hjem, og modellen er uden tilbehør såsom en kaffekværn.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Gastronoma 18110002 er 900 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. 18110002 er en kaffemaskine med en vandtank, som kan rumme 1,20 liter vand.
Bryggekapaciteten er på to kopper og passer derfor perfekt i det mindre hjem. Du har plads til 1,20 liter vand i den her maskine.
Til små hjem eller dig, der ikke drikker meget kaffe, kan det være smart bare at kunne brygge en enkelt kop espresso når du har lyst, i stedet for at brygge en hel kande filterkaffe. For at undgå at det drypper fra kaffemaskinen er den udstyret med en drypbakke. Den er nem at tage af og vaske efter behov.
Lige nu er det her en af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og i dag kan den fås til en pris fra 899.95 kr. Sammenlignet med gennemsnitsprisen indenfor kategorien kaffemaskiner har den her model en lav pris, perfekt til dig som er ude efter en billigere kaffemaskine.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gastronoma 18110002 |
| Mærke | Gastronoma |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Effekt | 1100 W |
Mål | |
| Vægt | 2.7 kg |
| Højde | 29.7 cm |
| Bredde | 30.8 cm |
| Dybde | 16.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-01-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetid (min) | 1.0 min |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black/Steel |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.2 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .