Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandbeholderen kan rumme 1,90 liter. Maskiner som denne er tit mindre end indbygningskaffemaskiner. Du kan overveje at supplere den med en kaffekværn.
Annonce
Laveste pris for Sage The Bambino Plus Charcoal Grey er 3.998 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Leder du efter en ny kaffemaskine? Udbudet af kaffemaskiner er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. The Bambino Plus Charcoal Grey er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Det her er en mindre kaffebrygger, som kan brygge to kopper ad gangen. Du har plads til 1,90 liter vand i den her maskine.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. For at lave mange forskellige kaffedrikke er det essentielt også at have en mælkeskummer.
For øjeblikket er det her en af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og nu kan den fås til en pris fra 3998.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sage The Bambino Plus Charcoal Grey |
| Mærke | Sage |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Effekt | 1600 W |
Mål | |
| Vægt | 4.95 kg |
| Højde | 31.0 cm |
| Bredde | 19.5 cm |
| Dybde | 32.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Automatisk rengøring, Justerbar varmepladetemperatur |
| Farve | Grå |
| Producent farve | Charcoal Grey |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.9 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Kapacitet (mælkekande) | 0.48 L |
| Materialer | Rustfrit stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .