Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kapsel kaffemaskine, med Aftagelig vandbeholder, Termoblok, 1260W, Kapacitet: 0.7 L, Engangsfilter, Farve: Sort
Annonce
Annonce
Laveste pris for De'Longhi Nespresso Inissia with Aeroccino EN80.BAE Black er 1.002 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | De'Longhi Nespresso Inissia with Aeroccino EN80.BAE Black |
| Mærke | De'Longhi |
| Type | Kapsel kaffemaskiner |
Produktegenskaber | |
| Bryggetryk | 19.0 bar |
| Egenskaber | Termoblok, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Engangsfilter |
| Funktioner | Automatisk slukning, Kalkindikator, Programmerbar |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Integreret mælkeskummer | Nej |
| Kapacitet | 0.7 L |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Spænding | 240.0 V |
| Effekt | 1260 W |
Mål | |
| Vægt | 3.87 kg |
| Højde | 23.0 cm |
| Bredde | 11.8 cm |
| Dybde | 31.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-04-30 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .