Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Modellen har en kapacitet på 1,25 liter. Intet køkkenbord er komplet uden en kaffebrygger. Der medfølger ingen kaffekværn.
Laveste pris for Sencor SCE 3050 er 369 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Har du besluttet at unde dig selv en ny kaffemaskine? Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. SCE 3050 er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Bryggekapaciteten på 12 kopper er perfekt til et større middagsselskab. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn. Så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
Kaffemaskiner af den her klassiske type har en meget ukomplicerert bryggeproces. Den her kaffemaskine er udstyret med drypstop, så du kan nyde en kop kaffe før hele kanden er færdigbrygget.
Hvis du prissammenligner den her kaffemaskine på PriceRunner så ser du, at den lige nu fås til en pris fra 369.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien kaffemaskiner, hvilket gør den her model til et godt køb!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sencor SCE 3050 |
| Mærke | Sencor |
| Type | Kaffemaskiner |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Drypstop |
| Farve | Sort |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Kapacitet | 1.25 L |
| Kapacitet (kopper) | 12 Kopper |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Effekt | 1000 W |
Mål | |
| Vægt | 1.6 kg |
| Højde | 32.5 cm |
| Bredde | 20.5 cm |
| Dybde | 21.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-12-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .