Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette er en fin kaffebrygger til husbehov. En kaffebrygger er næsten et must i ethvert køkken. Der medfølger ingen kaffekværn.
Annonce
Laveste pris for Russell Hobbs Compact Home er 414 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Alle fortjener en rigtig god kop kaffe. Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. Compact Home er en kaffemaskine med en vandtank, som kan rumme 0,74 liter vand.
Kaffemaskiner af den her klassiske type har en meget ukomplicerert bryggeproces. Så med den her kaffemaskine, er det ikke svært at lære at lave kaffe.
Bryggekapaciteten er på fem kopper og passer derfor perfekt i det mindre hjem. Vandtanken i den her maskine rummer 0,74 liter vand.
For øjeblikket er det her en af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og i dag kan den fås til en pris fra 414.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien kaffemaskiner, hvilket gør den her model til et godt køb!
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Russell Hobbs Compact Home |
| Mærke | Russell Hobbs |
| Type | Kaffemaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Effekt | 650 W |
Mål | |
| Vægt | 2.12 kg |
| Dybde | 20.0 cm |
| Højde | 32.4 cm |
| Bredde | 21.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-07-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type af kaffekande | Glaskande |
| Antal medfølgende kaffekander | 1 stk |
| Bryggetid (min) | 7.0 min |
| Egenskaber | Drypstop |
| Funktioner | Automatisk slukning |
| Farve | Sølv |
| Producent farve | Silver |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Kapacitet | 0.74 L |
| Kapacitet (kopper) | 5 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .