Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Til et par kopper kan den her maskine være fin. Modellen slukker automatisk efter et stykke tid, og eventuelt overskydende vand løber ned i drypbakken.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Jura Giga X3 er 43.749 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Alle fortjener en rigtig god kop kaffe. Idag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. Giga X3 er en kaffemaskine med en inbygget kaffekværn.
Til små hjem eller dig, der ikke drikker meget kaffe, kan det være smart bare at kunne brygge en enkelt kop espresso når du har lyst, i stedet for at brygge en hel kande filterkaffe. For at undgå at det drypper fra kaffemaskinen er den udstyret med en drypbakke. Den er nem at tage af og vaske efter behov.
Det her er en mindre kaffebrygger, som kan brygge to kopper ad gangen. Visse typer kaffedrikke indeholder skummet mælk, og den her kaffemaskine kan skumme mælk for dig.
I kategorien kaffemaskiner er det her lige nu af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og i dag er den laveste pris 43749.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Jura Giga X3 |
| Mærke | Jura |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Strømkilde | |
| Effekt | 2700 W |
Mål | |
| Vægt | 19.0 kg |
| Højde | 55.5 cm |
| Bredde | 37.0 cm |
| Dybde | 49.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Termoblok, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Tilhørende mobilapp, Automatisk rengøring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Sort |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 5.0 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Ledningslængde | 110.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .