Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Farve: Krom
Daells Bolighus
Mælkeskummer H.21 cm
Eller 3 betalinger af 7 kr./md.*
Annonce
Laveste pris for Excellent Houseware 170280730 er 20 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Excellent Houseware 170280730 |
| Mærke | Excellent Houseware |
| Type | Mælkeskummere |
Produktegenskaber | |
| Farve | Krom |
Materiale | |
| Materiale | Plast |
Strømkilde | |
| Energikilde | Batteri |
| Spænding | 1.5 V |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 0.08 kg |
| Dybde | 20.0 cm |
| Højde | 20.0 cm |
| Bredde | 5.99 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .