Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En 2,50-liters vandbeholder dækker de daglige behov og mere til. Det er ikke en indbygningsmodel, så den må eventuelt stå fremme på bordet. Modellen kan male bønnerne til dig.
Annonce
Laveste pris for LeLit Kate PL82T er 7.827 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. I dag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. Kate PL82T er en kaffemaskine med et bryggetryk på 15 bar.
Det her er en mindre kaffebrygger, som kan brygge to kopper ad gangen. Visse typer kaffedrikke indeholder skummet mælk, og den her kaffemaskine kan skumme mælk for dig.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. Maskinens bryggetryk ligger på 15 bar, hvilket er tilstrækkeligt for at få en god kop kaffe.
I kategorien kaffemaskiner er det her lige nu af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og i dag er den laveste pris 7827.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LeLit Kate PL82T |
| Mærke | LeLit |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1200 W |
Mål | |
| Vægt | 12.0 kg |
| Dybde | 27.0 cm |
| Højde | 43.0 cm |
| Bredde | 33.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-09-25 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetid (min) | 5.0 min |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Kalkindikator, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Sølv |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.5 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .