Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En kande som denne blender fås med, gør det nemt at servere bl.a. milkshake. Blenderen har en motor med en mellemhøj hastighed på 20.000 omdrejninger i minuttet.
Annonce
Annonce
Laveste pris for WMF küchenminis er 468 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
En blender er et oplagt valg af køkkenmaskine. Den hyppige smoothie-drikker vil opleve, at det er meget nemmere at eksperimentere med ingredienser og smagsvarianter med en rigtig god blender. Træt af at blande pandekagedej i hånden? Smid bare alle ingredienserne i blenderen og læn dig tilbage, mens den gør arbejdet for dig. Så du har mange anvendelsesmuligheder med en blender!
Hvis du undrer dig over materialet i basestationen, er det det lavet af rustfrit stål. Den indbyggede pulsfunktion gør det nemmere for dig at blande selv de lidt hårdere ingredienser.
Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.5/5, hvilket gør den til en af de bedste blendere på PriceRunner. Det her er en af de mest populære blendere på PriceRunner lige nu og i øjeblikket fås den til en pris fra 468.00 kroner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | WMF küchenminis |
| Mærke | WMF |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 400 W |
Mål | |
| Vægt | 2.5 kg |
| Højde | 31.0 cm |
| Bredde | 14.2 cm |
| Dybde | 18.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-09-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 800.0 ml |
| Farve | Rustfri stål |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Pulsfunktion, Justerbar hastighed, Ledningsopbevaring |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 5 |
| Antal programmer | 3 |
| Program | Smoothie, Suppe, Puréer |
| Antal blade på kniven | 6 stk |
| Omdrejninger i minuttet | 20000 rpm |
| Kandemateriale | Glas |
| Basismateriale | Rustfrit Stål |
| Ledningslængde | 80.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .