Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blenderen er særligt designet til at lave smoothies med. Det her er en højhastighedsblender med klinger, der roterer med 22.000 omdrejninger i minuttet.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for InnovaGoods Portable er 139 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
En blender er et meget anvendeligt værktøj i køkkenet og kan bruges til mange ting. Den hyppige smoothie-drikker vil opleve, at det er meget nemmere at eksperimentere med ingredienser og smagsvarianter med en rigtig god blender. Træt af at blande pandekagedej i hånden? Smid bare alle ingredienserne i blenderen og læn dig tilbage, mens den gør arbejdet for dig. En blender er simpelthen et perfekt værktøj i køkkenet!
Kanden du får med denne blender er lavet af plastik. En stor fordel ved en plastkande er, at den er robust og holdbar, så du ikke skal være bange for, at den går i stykker.
I kategorien med blendere er den her i øjeblikket en af de mest populære modeller på PriceRunner, og lige nu kan den købes til en pris fra 139.00 kroner. Prisen er under gennemsnittet i kategorien, hvilket gør den her blender til et prisbevidst køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | InnovaGoods Portable |
| Mærke | InnovaGoods |
| Type | Smoothieblendere |
Mål | |
| Højde | 17.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 250.0 ml |
| Farve | Grøn |
| Egenskaber | Aftageligt blad, Trinløs hastighedsregulering |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 1 |
| Antal programmer | 1 |
| Program | Smoothie |
| Antal blade på kniven | 6 stk |
| Omdrejninger i minuttet | 22000 rpm |
| Kandemateriale | Plast |
| Basismateriale | Rustfrit Stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .