Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Smoothieblender, 600 ml, Isknuser, Pulsfunktion, BPA-fri, Måleindikator på kanden, Opvaskemaskineegnede dele, 300W
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Russell Hobbs Mix & Go 23472-56 er 224 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Russell Hobbs Mix & Go 23472-56 |
| Mærke | Russell Hobbs |
| Type | Smoothieblendere |
Strømkilde | |
| Effekt | 300 W |
Mål | |
| Vægt | 1.36 kg |
| Højde | 37.0 cm |
| Bredde | 13.2 cm |
| Dybde | 12.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 600.0 ml |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, BPA-fri, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Isknuser |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 1 |
| Program | Smoothie |
| Antal blade på kniven | 2 stk |
| Omdrejninger i minuttet | 23500 rpm |
| Styrke | 0.4 hk |
| Kandemateriale | Plast |
| Basismateriale | Rustfrit Stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .