Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Smoothieblender, 550 ml, Display, Trinløs hastighedsregulering, Opvaskemaskineegnede dele, BPA-fri, Pulsfunktion, Isknuser, Aftageligt blad, Måleindikator på kanden, 600W


Annonce
Annonce
Laveste pris for Zwilling Enfinigy Personal er 680 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Zwilling Enfinigy Personal |
| Mærke | Zwilling |
| Type | Smoothieblendere |
Strømkilde | |
| Effekt | 600 W |
Mål | |
| Vægt | 2.299 kg |
| Højde | 35.71 cm |
| Bredde | 13.69 cm |
| Dybde | 13.69 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-10-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 550.0 ml |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black Matte |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Aftageligt blad, BPA-fri, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Display, Isknuser, Trinløs hastighedsregulering |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 1 |
| Antal programmer | 2 |
| Program | Smoothie, Tørvarer |
| Antal blade på kniven | 4 stk |
| Kandemateriale | Tritanplast |
| Basismateriale | Rustfrit Stål |
| Ledningslængde | 85.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .