Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blendere som den her eliminerer behovet for at have en separat kande til servering. Klingerne roterer med 28.000 omdrejninger pr. minut og kan håndtere både nødder og is.
Annonce
Annonce
Laveste pris for OBH Nordica LH88ADS0 er 717 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
En blender er et meget anvendeligt værktøj i køkkenet og kan bruges til mange ting. Den hyppige smoothie-drikker vil opleve, at det er meget nemmere at eksperimentere med ingredienser og smagsvarianter med en rigtig god blender. Træt af at blande pandekagedej i hånden? Smid bare alle ingredienserne i blenderen og læn dig tilbage, mens den gør arbejdet for dig. Så du har mange anvendelsesmuligheder med en blender!
Blenderens basestation er lavet af flere materialer, blandt andet plast. Blenderen leveres med aftagelige knive, der letter rengøringen.
Prisen er under gennemsnittet i kategorien, hvilket gør den her blender til et prisbevidst køb. Du kan prissammenligne denne blender her på PriceRunner, lige nu har den en laveste pris på 717.00 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | OBH Nordica LH88ADS0 |
| Mærke | OBH Nordica |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1200 W |
Mål | |
| Vægt | 3.0 kg |
| Højde | 41.0 cm |
| Bredde | 18.0 cm |
| Dybde | 19.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1500.0 ml |
| Farve | Rustfri stål |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Aftageligt blad, Rengøringsprogram, BPA-fri, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Isknuser, Trinløs hastighedsregulering |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal programmer | 3 |
| Program | Smoothie, Suppe, Grønne smoothies |
| Antal blade på kniven | 6 stk |
| Omdrejninger i minuttet | 28000 rpm |
| Kandemateriale | Tritanplast |
| Basismateriale | Plast, Rustfrit Stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .