Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En smoothieblender til dig der godt kan lide at lave smoothie til at tage med, når du skal på arbejde. Motoren har en lav effekt på 800 watt, hvilket dog stadig er anvendeligt til
Annonce
Laveste pris for Philips 5000 Series HR2764/00 er 373 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Med en blender i vil du indse, at den kan bruges til mange ting. Den hyppige smoothie-drikker vil opleve, at det er meget nemmere at eksperimentere med ingredienser og smagsvarianter med en rigtig god blender. Hvis du vælger en blender, der er kraftig nok, vil den uden problemer kunne knuse isterninger i smoothien eller drikken. Du kan derfor få stor glæde af en blender i dit køkken!
Blenderens basestation er lavet af flere materialer, blandt andet metal. Blenderen er tilpasset til at kunne knuse is, perfekt til lørdagsdrinken.
Prisen er under gennemsnittet i kategorien, hvilket gør den her blender til et prisbevidst køb. I kategorien med blendere er den her i øjeblikket en af de mest populære modeller på PriceRunner, og lige nu kan den købes til en pris fra 373.00 kroner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 5000 Series HR2764/00 |
| Mærke | Philips |
| Type | Smoothieblendere |
Strømkilde | |
| Effekt | 800 W |
Mål | |
| Vægt | 2.2 kg |
| Højde | 38.3 cm |
| Bredde | 14.0 cm |
| Dybde | 14.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 700.0 ml |
| Farve | Rustfri stål |
| Producent farve | Stainless Steel/Black |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, BPA-fri, Opvaskemaskineegnede dele, Isknuser |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal programmer | 2 |
| Program | Smoothie, Tørvarer |
| Antal blade på kniven | 6 stk |
| Kandemateriale | Tritanplast |
| Basismateriale | Metal, Rustfrit Stål |
| Ledningslængde | 85.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .