Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blender med kande, 2000 ml, Opvaskemaskineegnede dele, Støder, Trinløs hastighedsregulering, Pulsfunktion, 1200W
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Philips ProBlend Plus technology er 598 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips ProBlend Plus technology |
| Mærke | Philips |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1200 W |
Mål | |
| Vægt | 3.74 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-11-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 2000.0 ml |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Støder, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Trinløs hastighedsregulering |
| Antal hastigheder | 3 |
| Program | Smoothie |
| Basismateriale | Rustfrit Stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .