Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blender med kande, 1800 ml, Pulsfunktion, Isknuser, Aftageligt blad, Trinløs hastighedsregulering, Måleindikator på kanden, Tåler varme væsker, 1800W
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Wilfa Essential RBLP-1800B er 1.619 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Wilfa Essential RBLP-1800B |
| Mærke | Wilfa |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1800 W |
Mål | |
| Vægt | 3.56 kg |
| Højde | 38.0 cm |
| Bredde | 17.4 cm |
| Dybde | 17.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-12-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1800.0 ml |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Aftageligt blad, Tåler varme væsker, Pulsfunktion, Isknuser, Trinløs hastighedsregulering |
| Antal programmer | 2 |
| Program | Smoothie, Suppe, Grønne smoothies |
| Kandemateriale | Glas |
| Basismateriale | Plast, Stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .