Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blender med kande, 1000 ml, Trinløs hastighedsregulering, Måleindikator på kanden, Pulsfunktion, Isknuser, Aftageligt blad, Opvaskemaskineegnede dele, 500W
Annonce
Laveste pris for Gastroback Design Mixer Mini er 447 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gastroback Design Mixer Mini |
| Mærke | Gastroback |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 500 W |
Mål | |
| Vægt | 2.2 kg |
| Højde | 35.7 cm |
| Bredde | 28.2 cm |
| Dybde | 22.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-02-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1000.0 ml |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Aftageligt blad, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Isknuser, Trinløs hastighedsregulering |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 2 |
| Program | Smoothie, Tørvarer, Suppe, Grønne smoothies, Puréer |
| Antal blade på kniven | 6 stk |
| Kandemateriale | Glas |
| Basismateriale | Rustfrit Stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .