Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blendere som den her eliminerer behovet for at have en separat kande til servering. Motoren på 1.200 W gør processen kort med alt undtagen hårdere fødevarer.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Wilfa BLS-1200S er -. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
En blender er et oplagt valg af køkkenmaskine. Den hyppige smoothie-drikker vil opleve, at det er meget nemmere at eksperimentere med ingredienser og smagsvarianter med en rigtig god blender. Hvis du vælger en blender, der er kraftig nok, vil den uden problemer kunne knuse isterninger i smoothien eller drikken. Så du har mange anvendelsesmuligheder med en blender!
Den medfølgende kande rummer op til 1.800 ml væske. Lave pandekagedej til morgenmad? Intet problem at lave nok til hele familien med den kande! Blenderen har en pulsfunktion, som du kan aktivere, når du skal blande lidt sejere ingredienser.
Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.8/5, hvilket gør det til et godt køb. Det her er en af de mest populære blendere på PriceRunner lige nu og i øjeblikket fås den til en pris fra 1199.00 kroner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Wilfa BLS-1200S |
| Mærke | Wilfa |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1200 W |
Mål | |
| Vægt | 3.9 kg |
| Højde | 41.7 cm |
| Bredde | 21.5 cm |
| Dybde | 21.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-03-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1800.0 ml |
| Farve | Rustfri stål |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Aftageligt blad, Rengøringsprogram, Pulsfunktion, Justerbar hastighed, Isknuser |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 18 |
| Antal programmer | 2 |
| Program | Smoothie, Grønne smoothies |
| Antal blade på kniven | 3 stk |
| Kandemateriale | Glas |
| Basismateriale | Rustfrit Stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .