Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blendere som den her eliminerer behovet for en separat kande til servering. Motorens hastighed er ikke den højeste, men den fungerer fint til hverdagen.
Annonce
Laveste pris for KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EOB er 2.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
En blender er et oplagt valg af køkkenmaskine. Den hyppige smoothie-drikker vil opleve, at det er meget nemmere at eksperimentere med ingredienser og smagsvarianter med en rigtig god blender. Hvis du vælger en blender, der er kraftig nok, vil den uden problemer kunne knuse isterninger i smoothien eller drikken. Du kan derfor få stor glæde af en blender i dit køkken!
Forskellige blendere kommer med forskellige funktioner og programmer. Kanden har måleindikatorer, så du kan lave perfekte smoothies.
Det her er en af de mest populære blendere på PriceRunner lige nu og i øjeblikket fås den til en pris fra 2499.00 kroner. Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.9/5, hvilket gør den til et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EOB |
| Mærke | KitchenAid |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1200 W |
Mål | |
| Vægt | 6.62 kg |
| Højde | 40.1 cm |
| Bredde | 19.3 cm |
| Dybde | 22.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-04-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1400.0 ml |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Onyx Black |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Aftageligt blad, Rengøringsprogram, BPA-fri, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Justerbar hastighed, Isknuser |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 5 |
| Antal programmer | 5 |
| Program | Smoothie, Tørvarer, Suppe, Grønne smoothies, Puréer |
| Antal blade på kniven | 4 stk |
| Omdrejninger i minuttet | 16000 rpm |
| Styrke | 1.5 hk |
| Kandemateriale | Glas |
| Basismateriale | Metal |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .