Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Xoro HSB 55 er 465 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
HSB 55 er et hjemmebiografsystem med højtalere, der giver en kraftfuld filmoplevelse. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Sæt dig til rette i sofaen og lad systemet fortrylle filmens lyd.
Som du kan se er Xoro HSB 55 et godt hjemmebiografsystem med mange gode egenskaber. Det her er en meget populær model på PriceRunner lige nu og kan fås til en pris fra 465.00 kr. Hvis vi sammenligner priserne på den her model med resten af kategorien, er den uden gennemsnittet, hvilket gør HSB 55 til et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Xoro HSB 55 |
| Mærke | Xoro |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| 3D | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| Automatisk lydkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| DSP | Nej |
Tilslutninger | |
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RCA (Line), USB-A |
| Antal RCA (Line) | 1 stk |
Element mængde & størrelse | |
|---|---|
| Antal elementer på soundbar | 4 |
Frekvensomfang | |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
Lyd | |
| Kanalseparation | 2.0 |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Mål | |
| Bredde (soundbar) | 49.0 cm |
| Højde (soundbar) | 5.0 cm |
| Vægt (soundbar) | 0.731 kg |
| Dybde (soundbar) | 5.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-28 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .