Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Media-tech MT3173 er 135 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
MT3173 er et hjemmebiografsystem med højtalere, der giver en kraftfuld filmoplevelse. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Det her er en hjemmebiograf, der i alt sin enkelhed giver en bedre lydoplevelse, når det kommer til film og videospil.
Ovenstående egenskaber er bare nogle af fordelene ved Media-tech MT3173. I kategorien hjemmebiografsystemer er det her lige nu en meget populær model på PriceRunner og i dag fås den til en pris fra 135.00 kr. Prisen er under gennemsnittet i den her kategori, hvilket gør den her model til at godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Media-tech MT3173 |
| Mærke | Media-tech |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Ja, Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| 3D | Nej |
Tilslutninger | |
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Frekvensomfang | |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
| Frekvensområde (min) | 180.0 Hz |
Watt | |
| Total watt (soundbar) | 300.0 W |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
Lyd | |
| Kanalseparation | 2.0 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Stemmestyring | Nej |
| Automatisk lydkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| DSP | Nej |
| Fjernbetjening | Ja, Nej |
| App-styring | Nej |
Mål | |
| Vægt (soundbar) | 0.338 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .