Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Audac IMEO2 er 2.577 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det her er et hjemmebiografsystem for film entusiasten, der virkelig ønsker at blive suget ind i filmen. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Sæt dig til rette i sofaen og lad systemet fortrylle filmens lyd.
Som du kan se, er der mange gode ting at sige om Audac Audac IMEO2. Du kan sammenligne priser for det her hjemmebiografsystem her på PriceRunner og lige nu er den laveste pris 2577.00 kr. Hvis vi sammenligner priserne på den her model med resten af kategorien, er den uden gennemsnittet, hvilket gør Audac IMEO2 til et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Audac IMEO2 |
| Mærke | Audac |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Ja, Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| 3D | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| Automatisk lydkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| DSP | Ja, Nej |
| Fjernbetjening | Ja, Nej |
| App-styring | Nej |
Watt | |
| Total watt (soundbar) | 30.0 W |
Frekvensomfang | |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
| Frekvensområde (min) | 40.0 Hz |
Tilslutninger | |
|---|---|
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Antal Koaksial S/PDIF | 1 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, Koaksial S/PDIF, Optisk S/PDIF, HDMI |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 30.0 W |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej, Ja |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Lyd | |
| Kanalseparation | 2.1 |
Mål | |
| Bredde (soundbar) | 254.0 cm |
| Højde (soundbar) | 28.2 cm |
| Vægt (soundbar) | 1.6 kg |
| Dybde (soundbar) | 15.2 cm |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .