Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Samsung Ultra Slim Soundbar Skin VG-SCFBS8BW er 237 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Samsung VG-SCFBS8BW/XC SOUNDBAR COVER er et hjemmebiografsystem med højtalere, der giver en kraftfuld filmoplevelse. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Det her system er designet til at give en bedre lydoplevelse, når det kommer til at film og videospil.
Alt i alt er Samsung VG-SCFBS8BW/XC SOUNDBAR COVER fra Samsung et meget godt produkt med gode egenskaber. Hvis du sammenligner priserne for den her model på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 237.00 kr., det er også en meget populær model. Prisen er under gennemsnittet i den her kategori, hvilket gør den her model til at godt køb.
Egenskaber | |
|---|---|
| Stemmestyring | Nej |
| Automatisk lydkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| DSP | Nej |
| Fjernbetjening | Nej |
| App-styring | Nej |
Mål | |
| Bredde (soundbar) | 116.65 cm |
| Højde (soundbar) | 4.52 cm |
| Vægt (soundbar) | 0.45 kg |
| Dybde (soundbar) | 4.27 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .